Bülten

Mia Gümüş Takı, Moda ve Fırsat Ürünleri Mağazasına Hoşgeldiniz! - Gizlilik İlkeleri

Gizlilik Politikası

GİZLİLİK VE GÜVENLİK SÖZLEŞMESİ

Sitemizde 256 bit SSL sertifikası ile birlikte, sürekli olarak yenilenen son teknolojik imkânların kullanıldığı teknik altyapı, kullanmakta olduğunuz kredi kartını veren bankaların teknik altyapısı ile uygun bir şekilde çalışmaktadır. Teknolojik imkânların yanı sıra aşağıda belirtilen uygulamalarımızda söz konusudur;

Bu site aracılığı ile derlenen kullanıcılara ait bilgiler (e-posta, isim, soyadı, doğum tarihi, fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır.

E-posta adresiniz hiçbir şekilde başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve e-posta ile pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.

Girdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, diğer üyelere veya üçüncü kişilere açılmayacaktır. Üye profili verileri, sadece Mia Gümüş ( www.miagumus.com ) tarafından, kendi iletişim ve pazarlama faaliyetleri ile ilgili olarak, içerik zenginleştirme ve iyileştirme amacı ile kullanılabilir.

·         Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.
·         Üyelerimize-Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/ mia gümüş tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, özendirme, iletişim, satış ve kart uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir ve ilgili kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hal-yer ve zamanda paylaşılabilir ve kullanılabilir.
·         Sitemize üyelikten ayrılmak için miagumus.com web sitesinden gönderilen tüm e-postalarda yer alan “üyelikten ayrıl” linkini kullanabilirsiniz.
·         Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan mia gümüş sorumlu değildir.
·         Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (miagumus  ile anlaşmasına göre üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları miagumus aittir.
·         Müşterilerimizin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ya da niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürün söz konusu olduğunda ve genel olarak ürün kullanıldığında Müşterilerimiz cayma hakkını kullanamaz.

Mia Gümüş Takı, Moda ve Fırsat Ürünleri Mağazasına Hoşgeldiniz! © 2019 - Tüm Hakları Saklıdır.

Twitter

Bize Yazın

Konum Bilgilerimiz

Beyazıt / İSTANBUL

+90 532 318 48 70

10:00 / 17:30