Bülten

Mia Gümüş Takı, Moda ve Fırsat Ürünleri Mağazasına Hoşgeldiniz! - Hakkımızda

Mustafa DEMİR 

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. 15.10.2013 yılından itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektörde tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Başarı ve sürekliliğin teminatı; "hizmette dürüstlük ve kalitedir" prensibiyle çalışan

"Mia Gümüş Takı ve Aksesuar" gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

MİSYONUMUZ

Müşterimizin gözünde saygın bir marka olarak yer almak ve daimi kılmak için daha çok çalışmak, marka ile müşterimiz arasında duygusal bir bağ oluşturmak, kaliteyi özel tasarımlarımız ve koleksiyonlarımız ile sunmak, iç dekorasyon ve vitrin düzenimiz ile standarttın üstünde hizmet vermek.

İş ortaklarımızı destekleyerek, sunduğumuz ürün ve hizmetlerde müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda ve en doğru şekilde cevap veren bir sistem ve mantıkla müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Geleceğe yönelik amaçlarımız;
Kalitede süreklilik, karşılıklı güven, planlı çalışma ve kelimeleri eyleme dö
nüştürmek vizyonumuzu oluşturan temel ilkelerdir. Bunun yanında sürdürebilir değerler yaratarak sektörün dengelerini oluşturacak deneyim ile ulusal ve uluslararası boyuta büyümek.

AMACIMIZ

Geleneksel motiflerden, modernizemin etkilerine, üstün kaliteli özel tasarımlarımız ile modanın öncülerinden biri olarak kadın erkek 7’den 70’e bütün kitlelere ulaşarak bilinirliliğimizi devamlı kılmak, estetik ve fark edilen ürünler üreterek müşterilerimize ulaştırmak.

GERÇEKLERİMİZ!

İnternet üzerinden aksesuar satışı yapan sitelerin en güvenilir ve deneyimli markalarından biridir.

En kaliteli Zirkon & Swarovski ta
ş tedarikçileriyle ve en iyi üretimi yapan ürün tedarikçileriyle çalışır.

Herkese ve her kese ’ye uygun 925 Ayar Gümüş Kolye, 925 Ayar Gümüş Bileklik, 925 Ayar Gümüş Küpe, 925 Ayar Yüzük Vb. üretir ya da tedarik eder ve bütün müşteri portföyü için en iyi hizmeti sunar.

Dünya çapında büyük markalarla iş birliği yapan
üretici/tedarikçi bir ( Türk ) internet markasıdır.

 

Mia Gümüş Takı, Moda ve Fırsat Ürünleri Mağazasına Hoşgeldiniz! © 2019 - Tüm Hakları Saklıdır.

Twitter

Bize Yazın

Konum Bilgilerimiz

Beyazıt / İSTANBUL

+90 532 318 48 70

10:00 / 17:30