Bülten

Mia Gümüş Takı, Moda ve Fırsat Ürünleri Mağazasına Hoşgeldiniz! - Şartlar & Koşullar

Garanti & İade Koşulları

 

www.miagumus.com ‘da satılan tüm ürünler Mia Gümüş Takı ve Aksesuar  garantisi altındadır.

 

İade süresi kaç gündür?

 

Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satıla bilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

 

İade şartları nelerdir?


İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünün faturası,
Neden iade ettiğinizi belirten ıslak imzalı dilekçeniz.
7 günlük süre içerisinde iade edilecek takı ürünleri kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak ve ürünün tekrar satıla bilirliğini bozmadan adresimize teslim edilmesi gerekmektedir.
Firmamıza iade edilen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. 

Tahribata uğramış ya da orijinal ambalajı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmez. Bu şekilde gönderilen ürünler miagumus.com tarafından hiç bir şekilde kabul edilmez ve iadesi yapılmaz.
İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir.

Yukarıda ifade edilen şartlara uygun ürün iadelerinde, kargo bedeli müşteri tarafından ödenecektir.

İade şartlarına uygun olarak tarafımıza ulaştırılan ürünlerin bedelinin iadesi, ürünün miagumus.com tarafından teslim alındığı gün işleme konulur. En geç 15 işgünü iade hesabınıza aktarılır.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğu unutulmamalıdır.

 

Üzerine müşteri isteğine göre Ad, Tarih, vb Özel metin veya  resim işlenmiş gümüş takılarda İADE KABUL EDİLMEZ.

Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 – 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 2 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

 

Satın Aldığım Ürünlerin Garantisi Var mı ?


www.miagumus.com üzerinden almış olduğunuz tüm ürünlerin kalite garantisi ve siparişinize ait ürünlerin elinize tam ve eksiksiz ulaşana kadar tüm sorumluluk, Mia Gümüş Takı ve Aksesuar Ltd. Şti. aittir. 

 

Teslimat Esnasında Ürünlerimi Kontrol Etmeli Miyim?


Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa, kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının tam olarak görevini yerine getirmiş olduğunu kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

 

Sipariş ve Teslimat Şartları

1. Siparişleriniz, ödemeyi takip eden gün içerisinde kargoya verilir. Cumartesi günü saat 12.00’ den sonra verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Özel üretim ürünlerde ve ölçünüze uygun yüzük üretiminde 7-21 günlük bir teslim süresi geçebilir. Konuyla ilgili bilgi almak için 0532 318 48 70 nolu telefondan müşteri temsilcinizle görüşmeniz veya info@miagumus.com adresine e-mail göndererek irtibata geçmeniz gerekmektedir.

2. Sipariş verildikten sonra kargo şekline bağlı olarak İstanbul içine ortalama
1-3 iş günü, İstanbul dışına ortalama 3-7 iş günü içinde ulaştırılacaktır.

3. Siparişiniz belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir. Teslimatlar gecikmesindeki en sık karşılaşılan sebeplerinden biri adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak belirtiniz. Sorularınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

4. Kargo ile teslimi yapılan siparişlerin, tamamı faturaya göre ve fatura ile kargo firmasına teslim edilmektedir.
Gönderilerde kargo ücreti alıcıya aittir. Kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanmamaktadır. 


5.Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğu unutulmamalıdır!

 

 

Mia Gümüş Takı, Moda ve Fırsat Ürünleri Mağazasına Hoşgeldiniz! © 2020 - Tüm Hakları Saklıdır.

Twitter

Bize Yazın

Konum Bilgilerimiz

Beyazıt / İSTANBUL

+90 532 318 48 70

10:00 / 17:30